Integruotos veiklos konkursas „Elektrėnų žiburėliai“

Jei rytojus pašauktų į kelią,
Mes prisiekiam, bičiuliai seni,
Mus lydės Elektrėnų žvaigždelė
Ir bute, ir žaliam traukiny...
                          S. Žlibinas

Skatinant mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerja patirtimi, organizavome integruotos veiklos konkursą „Elektrėnų žiburėliai“, kuris skirtas Elektrėnų miesto 60-mečiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-čiui.

Vasario 26 dieną į msų mokyklą atvyko Elektrnų savivaldybs pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradins mokyklos, Vievio Jurgio Milaniaus pradins mokyklos, Kietavikių pagrindins mokyklos, Semelikių gimnazijos.

Viktoriną pradėjo 4b klasės mokinai su daina „Elektrėnų žiburiai“. Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrnų pradins mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitien. Ji palinkjo geros nuotaikos ir krybinių idj.

Mokiniai turėjo atlikti šešias uduotis: sugalvoti ir pristatyti komandos pavadinimžemėlapyje pažymėti Elektrėnus ir parašyti, kurioje Lietuvos dalyje kokia tarme kalbama, išspręsti kryžiažodį „Tėviškės takeliais“„Elektrėnų žiburiai“ eilėraštyje surasti užšifruotus žodžius, sukurti akrostichą-sveikinimą Elektrėnų miestui, pagaminti žmogiuką – Elektriuką. Pertraukėlių tarp užduočių metu mokiniai turėjo prisiminti įžymius Elektrėnų krašto žmones, vietoves, atspėti seniūnijų herbus.

Kadangi konkursas buvo skirtas Elektrėnų miesto 60-mečiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-mečiui, vertintojai skyrė pergalę visoms komandoms – nugalėjo draugystė. Visi dalyvavę konkurse mokiniai gavo atminimo dovanles. Komandoms teiktos padkos ir knygos.

Dėkojame už pagalbą organizuojant integruotos veiklos konkursą „Elektrėnų žiburėliai“ Giedrei Tomkevičiūtei-Kalinauskienei.

Mokytojos: Daiva Česonytė, Ingrida Mačionytė, Elena Volosevičienė