Integruotos veiklos konkursas „Pasaulis vaiko akimis“

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami  kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

Justinas Marcinkevičius

Skatinant mokinių norą domėtis supančiu pasauliu, pasidalinant gerąja patirtimi, organizavome integruotos veiklos konkursą „Pasaulis vaiko akimis“.

Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai susirinko į pirmą konkurso etapą. Dalyviai turėjo prisiminti dialogo skyrybą, išspręsti galvosūkį, žinias apie sveikatą pritaikyti atsakant į kryžiažodžio klausimus. Piešdami atskleidė kūrybines idėjasIš geriausiai pasirodžiusių mokinių buvo sudaryta mokyklos komanda: Andrius Stankevičius (3c kl.), Vakarė Černiauskaitė (3b kl.), Jokūbas Venskutonis (4c kl.), Milana Kanišauskaitė (4a kl.), Radvilė Rakauskaitė (4c kl.).

Vasario 28 dieną į mūsų mokyklą atvyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradinės mokyklos, Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos, Semeliškių gimnazijos.

Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė ir palinkėjo geros nuotaikos ir kūrybinių idėjų.

Mokiniai turėjo atlikti penkias užduotis: sugalvoti ir pristatyti komandos pavadinimą, sukurti miniatiūrą „Pasaulis vaiko akimis“, įveikti logines matematines užduotis, išspręsti rebusą apie senovės baltų gentis, pagaminti erdvinį sveikinimą mokytojai. Kapitonai patikrino geografines žinias. Pertraukėlių metu dalyviai sprendė logines užduotis, minė mįsles, minkles.

Vertintojai susumavo rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. Jais tapo Semeliškių gimnazijos komanda. Visi dalyvavę konkurse mokiniai gavo atminimo dovanėles. Komandoms įteikėme padėkas ir knygą mokyklos bibliotekai.

Džiaugiamės, kad mokiniai domisi mus supančiu pasauliu, geba dirbti komandose.

Mokytojos: Daiva Česonytė, Ingrida Mačionytė, Elena Volosevičienė