Judėkime kartu

Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai labai mėgsta sportuoti, todėl  spalio mėnesį organizavome Elektrėnų sporto centro salėje šventę „Judėkime kartu“.

Mokinukams linksmą aerobikos užsiėmimą pravedė Elektrėnų sporto centro trenerė Kristina Žamoit. Skambant muzikai vaikai noriai kartojo judesius ir buvo gerai nusiteikę.

Renginyje taip pat dalyvavo dziudo sporto šakos treneriai Gintautas Akelis, Milda Bočkovė ir Ramūnas Žemaitaitis. Gintautas Akelis papasakojo apie dziudo sporto šaką, o Milda Bočkovė ir Ramūnas Žemaitaitis su savo auklėtiniais pademonstravo įvairius dziudo veiksmus ant tatamio. Vaikai sužinojo, kad sportas ir fizinis aktyvumas stiprina sveikatą, todėl sportuoti būtina.  Mokiniai  pasisėmė teigiamų emocijų ir išmoko naujų pratimų.

Dėkojame Elektrėnų sporto centro darbuotojams už malonų bendradarbiavimą ir pagalbą.

Mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė.