Kalėdų belaukiant

Mūsų mokykloje tapo tradicija, jog Kalėdų pradedame laukti gamindami Adventinį kalendorių.

Šie metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl 1A klasės mokinių tėveliai mezgė šeimos pirštinaites, kurios skirtos Adventinio kalendoriaus puošimui. Triūsė visą rudenį, o lapkričio 30 d. pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti adventinę eglutę pirštinaitėmis su dienos palinkėjimu:

„Išvalykim savo širdis nuo to,

Kas paseno, nubluko, neteko prasmės,

Kad Kalėdos atėję surastų gerumui erdvės...“

Kiekvieną advento rytą pirštinaičių porą kabindavo vis kita klasė su tikybos mokytoja. Tarp jų vyko pokalbis apie šeimos simbolį „Pirštinė“, kuris reiškia – jaukumą, ramybę, šilumą, supratimą, atjautą, pasitikėjimą, meilę...

Gruodžio 17 d. mokyklos aktų salėje buvo pinamas adventinis vainikas „Kelias į pilnatvę“ su 1A klasės tėveliais, mokinukais ir mokytojomis M. Kuliešiene, J. Špikiene.

Ačiū mokytojoms ir 1A klasės šeimoms už renginių pasiruošimą.

Mokytojos:

M. Kuliešienė, D. Česonytė