Kartu gyvename - drauge sportuojame

Pradedame įgyvendinti projektą „Kartu gyvename - drauge sportuojame“

Projektas skirtas vaikų vasaros užimtumui, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 900,00 Eur.

Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Įvairias atsipalaidavimo, sveikatinimo terapijas išbandysime Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų skyriuje, išbandysime aerobikos pratimus su Sporto mokyklos atstovais, dalyvausime edukaciniuose užsiėmimuose Miesto viešojoje bibliotekoje, Gilučių bibliotekoje įkurtose Molio dirbtuvėlėse.

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė