Kaziuko mugė

Vasario 27 d. mūsų mokykla virto neįprastai linksma vieta – čia šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, skirta etnografininių regionų metams paminėti.

Jaunieji prekybininkai ant prekystalių išdėstė įvairiausių rankų darbo dirbinių: papuošalų iš karoliukų, siūlų, popieriaus. Buvo darbelių iš medžio, tapytų paveikslų. O ką jau bekalbėti apie kvapnius, gardžius kepinius: margaspalvius keksiukus, pyragus su obuoliais ar riešutais, bandeles, sausainius, vaflius, grybukus, meduolius ir dar galybę visokių gardumynų.

Smagu, kad Kaziuko mugė sulaukė daug lankytojų: mamų, tėčių, senelių, svečių.

Ilgai nerimo džiugus šurmulys, visus lydėjo pavasariška nuotaika.

Kovo 6 d. mūsų mokyklos etnografinio būrelio mokiniai dalyvavo Kaziuko mugėje, kuri vyko VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre.

Gražiai skambėjusios lietuvių liaudies dainos, džiugino ne vieno širdį, o smagūs rateliai vertė trepsėti aplink visus esančius.

Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorės Silvos Lengvinienės nuoširdžiai ištarta padėka ir įteikta saldi dovanėlė mūsų mokyklos mokinius labai pradžiugino.

O mes dėkojame mūsų mokyklos mokytojoms Giedrei Blažonienei ir Birutai Surdokienei už gražią ir nuotaikingą etnografinio būrelio mokinių programą.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

Angelė Pačėsienė