Koncertas – susitikimas

Balandžio 3 d. 1b ir 1d klasių mokiniai ir mokytojos skubėjo į meno mokyklą, kur vyko koncertas-susitikimas „Muzikos instrumentų pažinimas“. Meno mokyklos didžiojoje salėje laukė įdomus susitikimas su įvairiais muzikos instrumentais, kuriais grojo mažieji meno mokyklos mokiniai. Mokytoja V. Gumbienė pristatė ne tik atlikėjus ir muzikos kūrinėlius, bet trumpai supažindino ir su muzikos instrumentais. Vaikai labai atidžiai klausėsi draugų atliekamų muzikinių kūrinių, garsiai jiems plojo, noriai atsakinėjo į klausimus. Koncertą užbaigė dvi nuotaikingos dainelės. Parėjus į mokyklą vaikai dar ilgai dalijosi įspūdžiais ir svajojo taip pat mokytis groti arba dainuoti.

Dėkojame meno mokyklos mokytojoms ir mokiniams už šią įdomią pamoką.

Mokytojos G. Blažonienė ir I. Mačionytė