„Šalis ta – Lietuva vadinas...“

Kovo 10-ą dieną mokykloje vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 24-ąsias metines. Visus pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė.
   Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai ir mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė vasario-kovo mėnesiais vykdė projektą „Šalis ta – Lietuva vadinas...“. Trečiokai rašė rašinius, kūrė eilėraščius, paruošė stendus tema „Keliaujame po Lietuvą“. Projektą vainikavo šventinis koncertas, kurio metu mokiniai deklamavo, dainavo, šoko. Mokytojos kartu su visais „keliavo“ po Lietuvą, aplankė žymiausias vietas ir miestus.
    Ruošiant programą trečiokams talkino šokio mokytoja Angelė Pačėsienė ir muzikos mokytojos Jūratė Špikienė ir Giedrė Takarauskaitė.

Mokytojos Ingridos Mačionytės karpinys

Karpinys mokytojos Ingridos Mačionytės