Kūrybinė rudens šventė

Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Kūrybinė rudens šventė”. Ją organizavo pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais.  Nuo pat ryto mokiniai su tėveliais ruošė rudens gėrybių parodą. Darbelių autoriai – mokiniai, tėveliai ir mokytojos. Mokiniai ir jų tėveliai darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Dėkojame tėveliams ir mokiniams už išradingus, kūrybiškus ir įdomius darbelius iš rudens gėrybių. Džiaugiamės Jūsų aktyviu dalyvavimu ir bendradarbiavimu kuriant vaikams šventes!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genė Markevičiūtė