Kvadrato varžybos

             Lapkričio 19 d. Elektrėnų sporto mokykloje  vyko  Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos.  Aikštelėje varžėsi  Elektrėnų  ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti I vietos  diplomais. Laimingi grįžome į mokyklą ir jau pradėjome laukti  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių kvadrato varžybų Kaune.

          Lapkričio 26 dieną išvykome į  Kauno Panemunės pradinėje mokykloje  vykusias zonines  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybas. Zoninėse varžybose dalyvavo trys Lietuvos pradinių mokyklų komandos: Kazlų Rūdos, Kauno Panemunės ir Elektrėnų pradinės mokyklos. Šios komandos jau buvo laimėjusios visas varžybas savo miestuose. Žaisdami su Kazlų Rūdos pradinės mokyklos komanda mūsų sportininkai pasiekė įspūdingų rezultatų ir  nugalėjo. Atkakli, jaudinanti ir emocinga kova vyko su Kauno Panemunės pradinės mokyklos komanda. Šioje kovoje stipresni buvo šeimininkai. Zoninėse  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose mes laimėjome garbingą antrąją vietą. 

            Sveikiname mokyklos komandos žaidėjus puikiai žaidusius Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybose,  atkakliai ir ryžtingai kovojusius zoninėse varžybose ir laimėjusius 2-ąją vietą. 

                                        Sporto būrelio vadovė Elena Volosevičienė