Lapkričio 15 d. Kietaviškių progimnazijoje vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių kvadrato sporto žaidynės. Aikštelėje susitiko Elektrėnų pradinės ir Kietaviškių progimnazijos mokyklų komandos. Sėkmingai varžybose pasirodė Elektrėnų pradinės mokyklos jaunieji sportininkai, kurie laimėjo I vietą. Buvome apdovanoti  diplomais.

Mūsų komanda lapkričio 18 d. vyko į Kauną, kur dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių zoninėse kvadrato varžybose. Atkaklios kovos vyko tarp Elektrėnų, Kaišiadorių savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandų. Mūsų komanda iškovojo antrąją vietą. Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname šauniuosius Elektrėnų pradinės mokyklos sportininkus!

Sporto būrelio mokytoja Elena Volosevičienė