LEU kviečia moksleivius į tradicinę „Jaunojo pedagogo akademiją“

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Būkite jaunaisiais pedagogais visą savaitę, kurios metu:

•           geriau pažinsite pedagogo profesiją;

•           ugdysitės lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius;

•           iš arčiau pažinsite tikrą studentų gyvenimą (dalyvausite paskaitose, gyvensite bendrabučiuose, valgysite valgykloje, vakarosite);

•           susirasite naujų draugų.

Visi Akademijos dalyviai gaus „Jaunojo pedagogo“ diplomą. Ir visa tai – nemokamai!

Dalyviai turi išsirinkti, kurioje sesijoje norėtų dalyvauti. 2015 m. vyks trys „Jaunojo pedagogo akademijos“ sesijos, kiekvienoje – po 20 dalyvių. Sesijos suskirstytos pagal Lietuvos edukologijos universitete siūlomas studijų programas.

Socialinių mokslų sesija (2015 m. vasario 23–27 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. vasario 11 d. 16 val.

Humanitarinių mokslų sesija (2015 m. kovo 16–20 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. kovo 10 d. 16 val.

Gamtos, matematikos, technologijų ir sporto mokslų sesija (2015 m. balandžio 13–17 d.). Dokumentai pateikiami iki 2015 m. balandžio 1 d. 16 val.

Susidomėjusieji turi atsiųsti toliau išvardytų dokumentų kopijas el. paštu jaunieji.pedagogai@leu.lt:

•           registracijos anketa ir motyvacinis laiškas „Kodėl verta būti mokytoju?“;

•           mokytojo rekomendacinis laiškas;

•           tėvų sutikimas dalyvauti „Jaunojo pedagogo akademijoje“;

•           klasės auklėtojo patvirtintas paskutinio semestro pažymių vidurkis;

•           mokyklos direktoriaus leidimas praleisti pamokas.

Dokumentų sąrašas ir jų aprašymas pateikiamas www.leu.lt/jpa.

Kontaktai:

Tel. (8 5  275 14 10, el. p. jaunieji.pedagogai@leu.lt, www.leu.lt/jpa

„Facebook“ LEU „Jaunojo pedagogo akademija“