Lietuva – pilių šalis

2016 metais Lietuva mini savo Nepriklausomybės 25-metį. Šiai garbingai datai paminėti Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio ir vasario mėn. buvo surengtas piešinių konkursas „Lietuva – pilių šalis“. Paroda veikia mūsų mokykloje nuo kovo 4 d. Joje labai aktyviai dalyvavo didelė mokyklos bendruomenės dalis.

Labai džiugina tai, kad tėveliai randa laiko kartu su savo vaikais pasidomėti Lietuvos istorija, to laikmečio pilių architektūra ir kartu su jais perteikti mūsų pilių grožį darbuose, naudodami įvairią techniką. Dėkojame ir mokyklos mokytojoms už mokinių paskatinimą dalyvauti šiame konkurse. Kiekvienas mokinys, atnešęs darbelį, bus apdovanotas padėka. Dalis ekspozicijos papuoš mūsų kultūros centrą balandžio mėnesį. Labai džiaugiamės, kad jaunoji karta nepamiršta mūsų praeities. Dėkojame visiems dalyvavusiems šiame konkurse.

Rigonda Girnienė ir Angelė Pačėsienė