Lietuva – šalis gimtoji

Kovo 11-ąją minime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų jubiliejų. Nuo 1990 metų ši diena kiekvieno lietuvio širdyje yra išskirtinė. Visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Ta diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir laisvę.

Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai, atsigręžę į praeitį, mokyklos bendruomenei priminė tikėjimą Lietuva, tikėjimą savimi, nenumaldomą ryžtą patiems kurti dabartį ir ateitį. Šiai dienai buvo skiriamos gražiausios eilės, žodžiai, dainos ir šokiai. Gilučių skyriaus ketvirtokai  nupynė trispalves draugystės apyrankes, simbolizuojančias mūsų šalies piliečių vienybę, santarvę ir stiprybę ir papuošė visų rankeles.

Mokyklos direktorės Virginijos Stanislovaitienės linkėjimai būti vertiems tautos pasiekimų ir išgyvenimų, pasididžiavimo džiaugsmo, kad esame lietuviai, skatins pilietiškumą ir pagarbą savo šalies istorijai.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

Angelė Pačėsienė