Yra planetoj žalias lopinėlis.

Kurio padangėj saulė šviečia lietuviškai...

Lietus lyja- lietuviškai,

Miškai ir upės kalba- lietuviškai.

Zita Čepulytė

Tai mūsų mylima šalis- LIETUVA

O Lietuva- tai žmonės, tai MES VISI- maži ir dideli. Žmonės, kurie LABAI BRANGINA savo LAISVĘ ir karts nuo karto vis turi ją apginti, iškovoti.

Kovo 11- oji- tai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai tas pats, kas Lietuvos gimtadienis! O gimtadienius- mes švenčiame!

Elektrėnų pradinės mokyklos trečiokai, vadovaujami savo mokytojų daug sužinojo apie Lietuvą, jos istoriją. Apie Lietuvos etnografinius regionus rinko medžiagą. Surinktus įdomius  faktus sukabino į stendus. Ruošdamiesi Lietuvos gimtadieniui statė pilis, surengė jų parodą bibliotekoje.

Šia proga, tęsdami mokyklos tradiciją,  mokiniai pasiruošė koncertui – minėjimui „Lietuva Tėvynė mūsų“,  į kurį pakvietė visą mokyklos bendruomenę.   Vaikai labai šiltai dainavo, šoko, žibančiomis akimis pasakojo apie savo kraštą, taip perteikdami pasididžiavimo Lietuva jausmą, besiveržiantį iš širdies.

Dėkojame šokių  mokytojai A. Pačėsienei, muzikos mokytojai G. Takarauskaitei.

Nors už lango baltavo sniegas, širdyje- geltona saulė, žalios pievos ir karštai plakanti širdis!

Mokytojos      J. Valantavičienė,  E. Narakienės

S. Norvilienė, E. Sereikienė,  R. Bliujienės