Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Lapkričio 7 d. Elektrėnų pradinės mokyklos  sporto salėje vyko Elektrėnų savivaldybės 2009 m. gimusių ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos. Aikštelėje varžėsi Elektrėnų pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos ir Semeliškių gimnazijos pradinių klasių komandos. Įveikusi visus varžovus, pirmąją vietą ir kelialapį į zonines kvadrato varžybas iškovojo Elektrėnų pradinės mokyklos komanda. Varžybose dalyvavusias komandas pasveikino ir apdovanojo diplomais bei taurėmis direktorė Virginija Stanislovaitienė ir  pavaduotoja Angelė Pačėsienė.

Lapkričio 8 d. mūsų mokyklos komanda, savivaldybės kvadrato varžybų nugalėtoja, išvyko į Kauną dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose ir atstovauti Elektrėnų savivaldybei. Čia susirungė Elektrėnų, Prienų savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandos. Žaisdami su Kauno Milikonių progimnazijos komanda mūsų sportininkai šauniai kovojo ir  nugalėjo. Deja, Prienų savivaldybės Išlaužo pagrindinės mokyklos ketvirtokų komanda buvo stipresnė ir mums teko jiems nusileisti. Tačiau tai nuotaikos nesugadino, juk iškovojome garbingą antrąją vietą.

Sveikiname mokyklos komandos žaidėjus puikiai žaidusius Elektrėnų savivaldybės mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių kvadrato varžybose,  atkakliai ir ryžtingai kovojusius zoninėse varžybose ir laimėjusius 2-ąją vietą.

Mokytoja Elena Volosevičienė