Lietuvos mokykl? žaidyni? kvadrato varžybos

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Šie mokslo metai kaip niekada sėkmingi mūsų pradinės mokyklos mokinių kvadrato komandai.

Vaikai mėgsta šį žaidimą ir dažnai žaidžia jį per kūno kultūros pamokas. Tai puikus žaidimas, kurio metu vaikai mokosi bendrauti tarpusavyje, mokosi suburti komandą, greitai reaguoti, bėgti, šokinėti, gaudyti kamuolį ir iškirsti kitą žaidėją.

Lapkričio 14 d. Elektrėnų savivaldybės  sporto centre vyko Elektrėnų savivaldybės mokyklų 2007 m. gimusių ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos. Varžėsi Elektrėnų ir Vievio pradinių mokyklų, Kietaviškių pagrindinės mokyklos pradinių klasių komandos.

Varžybos buvo įdomios ir azartiškos. Po atkaklių kovų susumavus rezultatus nugalėtoja tapo Elektrėnų pradinės mokyklos komanda. Mokiniai, iškovoję pirmąją vietą, gavo taurę, buvo apdovanoti diplomais ir iškovojo teisę dalyvauti  zoninėse kvadrato varžybose Kaune.

Lapkričio 17 d. Kaune, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, Elektrėnų pradinės mokyklos komanda susirungė su Prienų, Varėnos savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandomis. Mokiniai šauniai kovojo ir nusileido tik Kauno A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro komandai. Mūsų komanda iškovojo antrąją vietą.

Dėkojame komandai, garbingai kovojusiai ir atstovavusiai mokyklą Lietuvos mokyklų kvadrato varžybose. Valio!

Mokyklai ir Elektrėnų savivaldybei šauniai atstovavo ketvirtų klasių sportininkai: Nerijus Balsiukas (4a klasė), Lukas Andrejaitis (4d klasė), Lukas Kybartas (4d klasė), Mykolas Škadauskas (4d klasė), Jokūbas Sodaitis (4d klasė), Pijus Pranskevičius (4b klasė), Viktorija Česonytė (4a klasė), Džestina Lazoraitytė (4b klasė), Gabrielė Mogilnicka (4b klasė), Gabrielė Tolvaišaitė (4e klasė), Aušrinė Rakauskaitė (4e klasė), Vaiva Rastenytė (4e klasė), Augustė Rybnikovaitė (4e klasė).

Mokytoja Elena Volosevičienė