Lietuvos vaikai kuria pasakas

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pilietinio ugdymo skyrius ir viešoji įstaiga „Aitvaro pasaga“ paskelbė šalies mokinių kūrybinį konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms.

Lapkričio - gruodžio mėnesiais mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių kūrybinis konkursas „Vaikai kuria pasakas“. Jame dalyvavo 1c (mokyt. Rima Gervienė), 2b (mokyt. Enrika Narakienė), 2c (mokyt. Snieguolė Norvilienė), 3a (mokyt. Jolanta Baranovienė), 3c (mokyt. Biruta Surdokienė), 4a (mokyt. Daiva Česonytė) ir 4d (mokyt. Rigonda Girnienė) klasių mokiniai.

Pagrindinius konkurso reikalavimus atitiko ir į šalies konkursą išsiųstos šios pasakos:

• „Pasaka apie Bitutę darbštuolytę“. Augustė Grinevičiūtė, 1c kl.(mokyt. R. Gervienė)
  • „Velnio duobė“. Vaidas Kaminskas, 1c kl.(mokyt. R. Gervienė)
  • „Vilkiukų mamytė“. Liepa Šakytė, 2c kl. (mokyt. S. Norvilienė)
  • „Bubilas ir Austėja“. Motiejus Meilūnas, 3c kl (mokyt. Biruta Surdokienė)
  • „Anykštos ir Jagudžio meilė“. Austėja Žilinskaitė, 4a kl. (mokyt. D. Česonytė)
  • „Ąžuolo pasaka“. Ugnė Adomaitytė, 4a kl. (mokyt. D. Česonytė).