Mažais žingsneliais

Mažais žingsneliai,
          keliais keleliais,
                    tiltais tilteliais keliaujame
                            į nuostabų knygų pasaulį…

Mokyklos bibliotekoje lapkričio 14–24 d. vyko 4a klasės mokinių darbų paroda, skirta minint Astridos Lindgren(1907– 2002) 110 metų gimimo sukaktį.

Astrida Lindgren žymi švedų rašytoja kūrusi vaikams. Viena žymiausių vaikų rašytoja pasaulyje. Ji parašė daugiau kaip 70 vaikiškų knygų, jos kūriniai išversti daugiau nei į 86 kalbas, pagal A. Lindgren kūrinius sukurta 41 filmas, statomi spektakliai.

Rašytoja sukūrė legendinius personažus, kaip Pepė Ilgakojinė, Karlsonas bei Emilis iš Lionebergos.

Gimtajame rašytojos Vimberbiu miestelyje įkurtas parkas vaikams pagal A. Lindgren kūrinius.

Su ketvirtokais „keliavome“ tiltais tilteliais rašytojos knygų miesteliu. Visi nutarėme perskaityti jos kūrinį „Emilis iš Lionebergos“.

Mokytoja Daiva Česonytė

Bibliotekininkės Rymutė Montvilienė, Marijona Kuliešienė