Mažoji olimpiada

Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.

Toliau sekė estafečių varžybos. Komandų dalyviai labai stengėsi, o sirgaliai palaikė savo draugus. Pasibaigus estafečių rungtims, norintys galėjo išbandyti savo spyrio į vartus taiklumą.

Olimpiadą vainikavo mišrių komandų kvadrato varžybos. Trečiokai buvo apdovanoti diplomais. Visų nuotaika buvo puiki.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos:

A. Cibulskienė,

R. Gervienė,