Mes Europos Sąjungoje jau 10 metų!

Gegužės 9-ąją  mokykloje vyko projektinė Europos diena, skirta paminėti Lietuvos narystės ES dešimtmetį. Mokykla pasipuošė mokinių pagamintomis ES ir Lietuvos vėliavėlėmis, tulpėmis.

Nuo pat ryto klasėse vyko įvairūs pilietiškumo renginiai: specialios pamokos, kurios prasidėjo ES himno klausymu, teminės valandėlės, viktorinos. Jų metu aptarta Europos Sąjungos formavimosi istorija, svarbiausi faktai apie ES nares ir Lietuvos pasiekimai per dešimtmetį.

Nuo 11 valandos renginiai persikėlė į Elektrėnų viešosios bibliotekos ir Kultūros centro aikštės erdves. Mokyklos dešimtmečiai (trečių klasių mokiniai) dalyvavo renginiuose „Lai skrenda mažųjų europiečių svajonės“, piešinių konkurse „Čia aš, čia Europa“. Vėliau dauguma mokinių prisijungė prie karavano „Miestas ant ratų“ Europos vaikai“, dalyvavo programoje, kurios metu buvo pasveikinti miesto gyventojai, svečiai. Kartu su visais dalyviais šokome masinį „street dance“.