Paskutinėmis spalio dienomis trečių klasių mokiniai dalyvavo integruoto ugdymo dienoje „Obuoliuko šonas- skaisčiai raudonas“. Vaikai įvairių veiklų metu daug dėmesio skyrė mūsų sodų karaliui obuoliui. Jie atskleidė naudingąsias vaisiaus savybes, sužinojo daug įdomių faktų. Mokiniai rašė rašinėlį pagal paveikslėlių seriją, aptarė obuolio gyvenimo ciklą nuo sėklos iki vaisiaus, pjaustydami obuolius į dalis, įtvirtino trupmenų suvokimą. Trečiokai piešė, aplikavo, darė koliažą. Su anglų kalbos mokytoja žiūrėjo filmą (anglų kalba) apie sulčių gaminimo procesą, rašė sakinius ir iš jų suklijavo didelį obuolį.

Prie šio renginio aktyviai prisidėjo tėveliai namuose kepdami pyragus, sausainius, keksiukus, virdami obuolių sūrius, obuolienes, džiovindami ir spausdami sultis.

Smagi netradicinė ugdymo diena visiems trečiokams buvo įsimintina, pilna džiaugsmo ir gerų įspūdžių!

Mokytojos: J. Valantavičienė, E. Narakienė, S. Norvilienė, R. Bliujienė, E. Sereikienė.