Olimpinis mėnuo – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Rudenį vykstančio projekto metu Elektrėnų pradinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai susipažino su sportu ir sveika gyvensena, aktyviai laiką leido pertraukose tarp pamokų ir išbandė įvairias mankštas ir žaidimus.

„Olimpinio mėnesio“ pabaigą vainikavo jau tradicija tapusi burtų traukimo ceremonija, kurios metu pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė išrinko 40 klasių, kurioms atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto bei projekto partnerių „Alfa klasės“ įsteigti prizai.

Sveikiname mūsų laimėtojus - 1 e klasės mokinius ir jų tėvelius, mokytoją Rasą Sarhan.

Burtų traukimo ceremoniją galima pasižiūrėti https://www.ltok.lt/pirmoji-salies-ponia-diana-nausediene-isrinko-projekto-olimpinis-menuo-prizu-laimetojus/

Aktyvios mokyklos komanda