RESPUBLIKINĖ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ VIRTUALI KOLIAŽŲ PARODA-KONKURSAS

„ANT MOKYKLOS STOGO“

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos organizavo virtualų koliažų parodą-konkursą, kurio tikslas –fotografijos, dailės ir technologijų priemonėmis išreikšti vaikų idėjas ir sumanymus. Taip pat skatinti mokinius suvokti ir koliaže perteikti mokyklos gyvenimo aplinką,gilintis į koliažo kūrimo galimybes, patirti kūrybinį džiaugsmą, atskleidžiant savo meninius gebėjimus.

Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, atsiųstų darbų įvairove.

Konkurso nugalėtojais tapo:

Amelija Dručkutė (Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislauskomokykla-daugiafunkcis centras)

GrytėSkersonaitė (Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)

Marija Kajėnaitė (Trakų rajono Rykantų universalus daugiafunkcis centras)

Eugenija Zajančkovskaja(Trakų rajono Rykantų universalus daugiafunkcis centras)

Jogaila Pilipavičius (Elektrėnų pradinė mokykla)

TimasŽarnauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)

Aniceta Vilčinskaitė(Elektrėnų pradinė mokykla)

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems jauniesiems menininkams bei jų mokytojams ir kviečia į virtualią parodą „Ant mokyklos stogo“ https://padlet.com/rasasend/deb62e9ffitqzuxm

Daiva Česonytė

Ingrida Mačionytė