PARODA „Draugystės knyga”

Kovo 24-30 dienomis mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai prisijungė prie visuotinės iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kuri skirta sutelkti visuomenę patyčių problemos sprendimui. Mūsų tikslas – prisijungti prie draugiškų tarpusavio santykių kūrimo. Su organizuojamomis veiksmo savaitės veiklomis buvo galima susipažinti mokyklos stende, taip pat pateiktos gairės vaikams ir suaugusiesiems „Kaip galime prisidėti prie patyčių mažinimo“, parengti lankstinukai „Patyčios“. Mokiniai ir mokytojai nuo pirmadienio ryto segėjo emblemas „Aš neskriaudžiu kitų! Prisijunk ir tu!”. Klasės valandėlių metu kartu su mokiniais buvo aptariama patyčių tema, mitai apie patyčias, pagalbos prašymo ir skundimosi skirtumai. Visos savaitės metu mokiniai kūrė „Draugystės knygas“: iliustravo, kūrė pasakojimus, eilėraščius ir draugystės receptus. Mokyklos galerijoje parengtas nuotaikingas mokinių nuotraukų stendas su mintimis apie draugus ir draugystę „Mes esame draugai“.

„Savaitę BE PATYČIŲ“ akcentavo PARODA „Draugystės knyga”. Visus kviečiame apsilankyti mokyklos bibliotekoje veikiančioje parodėlėje. Lauksime Jūsų!

Tik veikdami kartu, mes galime daug!

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktorei Virginijai Stanislovaitienei ir klasių mokytojoms už iniciatyvumą, išradingumą, geras emocijas ir bendradarbiavimą!

Psichologė Sandra Judickienė

Socialinė pedagogė Ramutė Mikalauskienė