Pasiklydusios pasakaitės

Kaip ir kiekvienais metais, prieš kalėdines atostogas, dramos ir dainavimo būrelių vaikai parodė spektaklį. Smagu, kad į bendrą būrį susirinkę įvairių klasių mokiniai turėjo bendrą tikslą - padovanoti kalėdinę nuotaiką visai mokyklai.

Spektaklyje  „Pasiklydusios pasakaitės" žiūrovus linksmino Pasipūtusios princesės ir jaunikio iš Ispanijos šokis. Lapė kaip visada apgavo vilką, kurį vėliau guodė Raudonkepuraitė. Raganaičių ir velniukų šokis gąsdino katiną ir kiškį, kurie visiems šaukė, kad griūna dangus. Tačiau labiausiai visus pradžiugino atskubėjęs Kalėdų Senelis, kuris nors ir su skaudančia koja, tačiau atnešė svarbiausias dovanas - draugystę, gerą nuotaiką ir Kalėdinę dvasią.