Policija vaikams

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.

Konkurse dalyvavo keturios komandos: Vievio pradinės, Kietaviškių, Pastrėvio ir Elektrėnų pradinės mokyklos. Komandos turėjo paruošti trumpą  prisistatymą, emblemą ar piešinį bei atlikti organizatorių parengtas praktines užduotis ir atsakyti į komisijos paruoštus klausimus.

Sveikiname mūsų mokyklos komandos narius, konkurse užėmusius pirmąją vietą. Mokiniai gavo padėkas, asmenines dovanėles, ir kelionę į Kinologijos centrą.

Socialinė pedagogė

Ramutė Mikalauskienė