Pradedame įgyvendinti projektą projektą „Vaiko sėkmė – emocinė sveikata II“ (tęstinis)

Projektas finansuotas Elektrėnų savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, skirta 850,00 Eur.

Projekto tikslas  psichikos sveikatos stiprinimas (patyčių, smurto ir savižudybių prevencija, pagalba elgesio ir emocinius sutrikimus turintiems vaikams).

Įgyvendinant šį tikslą bus siekiama organizuoti edukacinius užsiėmimus mokiniams, kuriuose ugdysime socialinius, emocinius vaiko gebėjimus. 34 klasių mokiniams stiprinsime emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, psichologo-psichoterapeuto E. Karmazos pamokose.

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė