Pradedame įgyvendinti projektą „Sveiki ir fiziškai aktyvūs vaikai – sveika visuomenė“

Projektas finansuojamas iš  2015–2017 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Programos įgyvendinamo trukmė - nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio.

Projekto tikslas  skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir stiprinti sveikatą, organizuojant įvairias fizines, kūrybines veiklas, įtraukiant ir mokyklos bendruomenę.

Planuojamas projekto rezultatas – daugės įtrauktų mokinių į įdomią, aktyvią sportinę veiklą, stiprinsime jų sveikatą, skatinsime mokinius, atsakingiau rūpinsis savo sveikata.

R. Mikalauskienė

Socialinė pedagogė