Pradinukai pasitinka Lietuvos Šimtmet?    

Pradinukai pasitinka Lietuvos Šimtmetį

       Į pasirengimą Lietuvos Šimtmečio šventei aktyviai įsitraukia valstybės institucijos, savivaldybės, nevyriausybinės organizacijos ir paprastieji gyventojai.

          Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko renginiai skirti Šimtmečiui paminėti – Sveikatingumo diena ir kūrybinė rudens šventė „Rudeninės Žemės spalvos“.                    

        Sveikatingumo diena – tradicinis renginys, kuris šiais metais išaugo į naudingą ir įdomią dieną su mokykloje neįprastais sporto ir sveikatinimo užsiėmimais bei žygiais. Rytą mokiniai ir mokytojai pradėjo lauke bendra mankšta, kurią vedė mokyklos mokiniai. Visi kartu atliko po 100 pratimų. Apšilus ir pabudinus organizmus darbui, mokiniai pasklido po įvairias veiklas, kurias vedė ne tik mokyklos pedagogai, paskaitą „Sveika mityba“ 1d klasėje vedė mama. Mūsų pirmokėliai keliavo į mišką, rinko gamtos gėrybes: kaštonus, giles, kūrė rudens puokštes ir ruošėsi Rudens šventei. Miesto sporto aikštynuose, miško takuose judriuosius žaidimus žaidė ir estafetėse azartiškai varžėsi antrokai. Trečiokai bėgo 100 bėgimų Elektrėnų tiltu, o dalis ketvirtokų bėgo ištvermės ratus „Versmės“ gimnazijos stadione. 4 a klasės mokiniai dalyvavo žygyje link Mijaugonių kaimo. Sugrįžusių į mokyklą mokinių laukė skanūs pietūs. 

            Sveikatingumo diena – tai puikus laikas mokiniams stiprinti sveikatą, atrasti patinkančią ir priimtiną sportinę veiklą, geruoju pavyzdžiu pasidalinti su kitais.

             Rudens šventei mokiniai pradėjo ruoštis jau Sveikatingumo dienos metu. Pririnko daug gamtos gėrybių ir mokyklos kieme „audė“ kilimą Lietuvos Šimtmečiui. Kiekvienas mokinys kartu su mokytojomis išdėliojo kaštonus, giles, kankorėžius, obuolius, gėles. Klasėse vaikai darė darbelį „100 rudens spalvose“. Šventės pabaigoje mokyklos aktų salė pasipuošė 100 vaikų darbais, o mokyklos kieme puikavosi „išaustas“ kilimas, kuriuo gėrėjosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. 

 

Ingrida Mačionytė ir Angelė Pačėsienė,

Elektrėnų pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui