Projektas „100 dienų mokykloje“

Gražų vasario 24 dienos rytą pasipuošę ir su šypsenomis į mokyklą rinkosi pirmokai. Ši diena jiems buvo ypatinga. Projektas truko visą vasario mėnesį, kurio metu pirmų klasių mokiniai su savo mokytojomis mokėsi eilėraščių, šokių, dainelių. Pirmokėliai dainavo apie mokyklą ir draugus, šoko nuotaikingus šokius, deklamavo apie skaičius, raides, pasaulį, sportą, muziką. Projekto metu  buvo surengta paroda „Mano klasės kuprinė“.  Direktorė Virginija Stanislovaitienė pasveikino pirmokus drąsiai žengiant mokslo ir žinių keliu,  įteikė Abėcėlės pažymėjimus ir atminimo dovanėles.

Mokiniai dėkingi šokio ir muzikos mokytojoms A. Pačėsienei ir G. Takarauskaitei, kurios išmokė linksmų dainelių ir smagių šokių.

Elektrėnų pradinės mokyklos

pirmų klasių mokytojos