Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.

Mokiniai plaukimo metu buvo mokomi įvairių plaukimo judesių, taip pat saugių šuoliukų į vandenį, kad projekto pabaigoje be jokių pagalbinių priemonių galėtų įveikti 25 metrų atstumą. Šio projekto pabaigoje visi mokiniai  buvo testuojami, t. y. kontrolinėje pamokoje buvo tikrinami jų plaukimo įgūdžiai, išduodami Lietuvos plaukimo federacijos sertifikatai, kuriuose įrašomas lygis, kurį vaikai pasiekė.

Projektas buvo  labai naudingas mokiniams. Džiaugiamės turėję galimybę jame dalyvauti, tikimės ir artimiausiu laiku malonaus bendradarbiavimo su Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centru.

Mokytoja Lina Čugunovienė