Projektas „Uždekime žiburius širdies...“

Gruodžio 13 dieną vaikų rašytojai Vytautei Žilinskaitei sukako 90 metų.

Mokyklos bibliotekoje vyko rašytojos kūrybos parodėlė. Apsilankę mokiniai galėjo susipažinti su rašytojos kūryba: „Kelionė į Tandriką“, „Robotas ir peteliškė ir kt. Paskaityti rašytojos biografiją. Vaikus sužavėjo rašytojos nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi karūna.

Mokykloje vyko advento įprasminimas: 3a klasės mokiniai gamino dienos pirštinę su patarimu, kaip išgyventi adventinį laukimą, bibliotekoje galėjo pasisemti minčių apie laukimą, džiaugsmą, Kalėdas...

Daiva Česonytė,
Rymutė Montvilienė,