Projektas „Vaisiai ir daržovės – vitaminų šaltinis“

Rugsėjo – lapkričio mėn. ketvirtokai vykdė projektą „Vaisiai ir daržovės – vitaminų šaltinis“.

Mokiniai  iš plastilino lipdė vaisių ir daržovių mandalas, spalvino mandalas „Obuolys“, tapė vaisius akvarele, naudojo grafikos techniką, piešiant obuolį. Darbų paroda, mokyklos galerijose, džiugino mokyklos bendruomenę.

Geros nuotaikos pripildė dalyvavimas popietėje „Atrask skonį, spalvą, kvapą“. Vaikai ragavo obuolius, agurkus, vynuoges, bulves, burokus, svogūnus. Vieningai sutarė, kad česnakas nors ir naudingas organizmui, bet yra labai aštrus. Visiems vaikams  teko užrištomis akimis pasakyti, kokią daržovę ragauja.

Užbaigėme projektą viktorina „Atspėk, kas auga po lapu“ , kurioje ne tik minė mįsles, turtino žodyną, lavino atmintį ir mąstymą, bet tyrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, diskutavo, kokių produktų reikia valgyti daugiausia, ir kurių mažiausia.

Tikimės, jog tokių popiečių mūsų mokykloje tik daugės ir jos taps ne tik gero laiko praleidimo dalimi, bet turės edukacinę vertę.

Dėkojame mokytojams ir mokiniams, prisidėjusiems prie šios dienos paminėjimo bei priminusiems priežodį: „Gyvenkime ne tam, kad valgytume, o valgykime tam, kad gyventume“.

Mokytojos

Danguolė Barusevičienė