Respublikinis projektas „Virš vaivorykšt?s”

Respublikinis projektas „Virš vaivorykštės”

Balandžio 26 d. Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai kartu su muzikos mokytoja Giedre Takarauskaite vyko į Lietuvos edukologijos universitetą, kuriame vyko respublikinis 14 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų ir šokių kolektyvų festivalis „Virš vaivorykštės“.

Festivalis, skirtas kompozitorei, dainų tekstų autorei, muzikos pedagogei Neringai Lapinskienei. Elektrėnų pradinės mokyklos 24 jungtinių klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Giedrės Takarauskaitės, atliko Neringos Lapinskienės dainą „Šventė“ iš dainų knygos „Fėjų pasakos“.

Festivalyje pasirodė daugiau nei 15 Vilniaus mokyklų dainų ir šokių kolektyvų. Šventę vainikavo bendra visų dalyvių daina Mano miestas“ ir balionų jūra.

Dėkoju mokiniams bei jų tėveliams.

Giedrė Takarauskaitė,
muzikos mokytoja