Rudenėlis mūsų kieme

Ruduo – nuostabus metas. Jis mums dovanoja tiek veiklos, kad tik spėk suktis.

Į kūrybinę rudens šventę „Rudenėlis mūsų kieme“ įsijungė visi: mokiniai, mokytojai, Gilučių skyrius,  tėveliai ir broliai su sesėm, o ir seneliai neatsiliko. Mokyklos kiemas pasipuošė įvairiomis rudens gėrybėmis, nuotaikingais darbeliais, o aktų salė puikavosi „Linksmaisiais obuoliukais“. Kiek daug džiaugsmo ir kūrybinio pasigėrėjimo, ieškant originalių sprendimų, netradicinių raiškos būdų, paroda suteikė visiems apsilankiusiems!

Tą dieną mokykloje viešėjo gamtos pažinimo studija „Gamtukai“. Vaikams buvo rodomas dviejų dalių 3D filmas apie aplinką ir gyvąją gamtą. Mokiniai dalyvavo praktiniame žinių žaidime „Žemės egzaminas“, susipažino ir su „Gamtukų laboratorija“. Jiems buvo demonstruojami 7 unikalūs praktiniai eksperimentai. Vaikai sužinojo, kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir, kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir, kas yra ledas, rūkas, ir, kas yra vanduo. Visi mokiniai gavo ir dovanų – po dvi knygutes ir azotu šaldytą sausainį.

Mokykloje vykstanti Rudenėlio šventė – viena iš įsimintiniausių. Ji mus ne žemės ūkio paslapčių mokina. Ji atskleidžia, kiek Žemelė mus apdovanoja, kiek pasaulyje viskas gražiai surikiuota ir sudėliota, mokina mus dėkingumo už tai, ką turime ir parodo, kiek patys turime daryti, kad turėtume.

Ačiū visiems prisidėjusiems organizuojant šią įdomią šventę ir tiems, kurie joje dalyvavo.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui I. Mačionytė, A. Pačėsienė