Skaitovų konkursas

Poetas Gintaras Grajauskas yra pasakęs, kad „Poezija – o ir apskritai visos geros ir teisingos knygos – pasaulio vienu ypu nepakeis. Tačiau ją skaitantys ir rašantys – pamažėle keičiasi. Ima kiek skeptiškiau vertinti visuotinai priimtą pasaulio, žmogiškojo gyvenimo modelį. Pradeda jausti, jog po visa ta švytinčia tuštybės muge slypi šis tas daugiau – absoliutusis grožis, universali tvarka.”

Spalio 11-ą dieną mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas. Jo dalyviai, kurių šiais metais buvo net 25 mokiniai, klausėsi bei deklamavo skambius lietuviškos poezijos žodžius, o komisija išrinko geriausius skaitovus. Komisija juos vertino atsižvelgdama į sceninę laikyseną, į gebėjimą emociškai paveikti klausytojus, aiškiai, natūraliai ir garsiai kalbėti, taisyklingai tarti, kirčiuoti žodžius.

Geriausiai pasirodė Andrius Stankevičius, Vakarė Černiauskaitė, Ugnė Karpičiūtė ir Augustė Daniūnaitė. Linkime jiems sėkmės kitame meninio skaitymo konkurso etape.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė