Spektaklis ,,Dvi raudonkepuraitės“

Spektaklis „Dvi raudonkepuraitės“

Vaikystės pasaka šviesi,

Užgimus laimės ilgesy,

Žėrėk iš tolo, kaip  žvaigždė.

Mane per tamsą palydėk.

Ar pastebėjote, kaip vis dažniau nuščiūva dangus, o mintys pasiduoda džiaugsmingai nuojautai? Tai reiškia viena: artėja stebuklingas, ramybės, gerumo ir dovanų metas – Šv. Kalėdos!

Ta proga  Elektrėnų pradinės mokyklos  2c klasės mokiniai ir mokytoja R. Gervienė pakvietė tėvelius į nuostabų Kalėdinį vaidinimą „Dvi raudonkepuraitės“, kuriame žiūrovai turėjo galimybę pamatyti nuotaikingą vaidinimą.

Muzikos mokytoja Giedrė Takarauskaitė padėjo mokiniams pasiruošti spektakliui. Vaikai atliko šias nuotaikingas dainas: „Kalėdų eglutė“, „Sninga Kalėdos“, „Besmegenio pokštai“, „Muilo burbulai“ .

Tai pat prie šventės organizavimo prisidėjo mokytoja Angelė Pačesienė, kuri išmokė vaikus šokti linksmus šokius.

Labai džiugu, kad mažieji buvo pasipuošę gražiomis kalėdinėmis kaukėmis. Dėkojame mokinių tėveliams už pagalbą, rūpestį  ir nuoširdumą.

Šis renginys sustiprino klasės kolektyvą, suteikė gerų emocijų vaikams, tėvams ir mokytojams.