Sporto šventė

2016 m. gegužės 18 d. Elektrėnų pradinės mokykloje vyko „Sveikatingumo diena”. 4e ir 1d klasės mokiniams ši diena buvo netradicinė, nes jie šią dieną praleido kartu su Vievio pradinės mokyklos mokiniais.

4e klasės mokiniai laukė svečių iš Vievio pradinės mokyklos. Į draugiškas varžybas atvyko 4a klasės mokiniai ir mokytoja Virginija Davidavičienė. Vaikus susitikimo pradžioje pasveikino mokyklos pavaduotoja Angelė Pačėsienė, palinkėjo smagios Sporto šventės. Oras buvo puikus ir po ritminės mankštos, kurią vedė ketvirtokai, visi išskubėjo į naują mokyklos aikštyną žaisti kvadrato, įvairių žaidimų, šoko linksmoje diskotekoje. Prisišokę, prisižaidę ir kupini gerų emocijų ketvirtokai išlydėjo svečius.

1d klasės mokiniai ši gražų ir saulėtą  gegužės 18 dienos rytą  išskubėjo  į Kazokiškes. Ten juos pasitiko mokytoja Asta Marcinkevičienė su mokinukais ir Vievio pradinės mokyklos 1c klasės mokiniai ir  jų mokytoja Janina Malakauskienė. Šeimininkai rodė naują aikštyną, treniruoklius, paaiškino, kaip ir kur galima sportuoti. Mokiniai galėjo ir pasisupti, ir pačiuožinėti. Modernus  aikštynas, kuriame galima žaisti futbolą, krepšinį ir tinklinį, sužavėjo Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokus. Po smagios mankštos vaikai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse, žaidė žaidimus, išbandė treniruoklius, bendravo.

Sporto šventė mokiniams  padovanojo gerą nuotaiką.  Vaikai teigė, kad ši šventė  tai puiki proga pabendrauti su kitos mokyklos mokiniais, palyginti savo ir jų sportinius gebėjimus.

Dėkojame Vievio pradinės mokyklos mokytojoms už bendradarbiavimą ir tikimės susitikti sportinėse varžybose kitais metais.

4e klasės mokytoja Elona Sereikienė,

1d klasės mokytoja Elena Volosevičienė