Sveikatingumo diena

Šiandien mokykloje vyko sveikatingumo diena. Jos tikslas – parodyti teigiamą poveikį augančiam organizmui, priminti mokiniams, kad ir nedidelis fizinis krūvis naudingas augančiam vaikui, kuris daugiausiai laiko praleidžia prie kompiuterio ar telefono.

Ši diena – didelis džiaugsmas mokiniams dėl dviejų priežasčių – tą dieną nevyksta pamokos ir kiekvienas gali sportuoti tiek, kiek širdis geidžia. O, kaip žinoma, sportuoti patinka visiems.

Rytą pradėjome mankšta, kurią pravedė mūsų mokyklos ketvirtokai. Po jos visi pasijuto žvalesni ir energingesni.

Diena prabėgo greitai, nes veikla vijo veiklą. Buvo įdomu ne tik mokiniams. Šią dieną labai daug judėjome mokykloje ir lauke, nes oras buvo puikus.

Žaisdami judrius žaidimus visi turėjo galimybę įsitikinti, kad fizinis aktyvumas gali būti smagus laisvalaikio leidimas, o juo labiau, kai žaidžiama su draugais. Juk sportuoti ne tik smagu bet ir naudinga.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė