„Sveikata taip pranoksta visas kitas gyvenimo gėrybes, kad visai sveikas skurdžius laimingesnis už sergantį karalių.“

Artūras Šopenhaueris

Sveikatingumo dienos mūsų mokykloje jau tapo tradicinėmis. Šios dienos tikslas – stiprinti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinę, dvasinę sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Tą dieną oras lepino visus. Sveikatingumo sparnai skleidėsi su mokytojų vedama mankšta, įvairiais fiziniais pratimais. naujomis estafetėmis, kvadrato varžybomis, judriaisiais žaidimais. Liejosi geros emocijos. Patirta naujų veiklų, kurių prasmingumas, apčiuopiama nauda suteikė šiai dienai naujų spalvų.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Ingrida Mačionytė

Angelė Pačėsienė