Žvaliai nusiteikę didesni ir mažesni, nešini rogutėmis, čiuožynėmis,  skubėjo vaikai į mokyklą. Pramogų žiemą gausu: sniego kamuolių ridenimas, rogučių varžybos, įvairūs lipdiniai. O koks gražus sniegas jį nudažius! Žaidimų rytmetis ,,Nuspalvink žiemą‘‘ įvairiausiomis spalvomis padabino mokyklos teritoriją. Vaikams suteikta laisvė leido atsiskleisti kūrybingumui, skatino patirti bendrą džiaugsmą, naujus įgūdžius. Mokyklos kiemas pasipuošė nuostabiais besmegeniais ir visus nudžiugino 4c klasės nulipdytu draugystės suoleliu. Išsiruošė vaikai ir į mišką,  nešini lesyklėlėmis ir daržovėmis žvėreliams. O kiek džiaugsmo suteikė rogučių varžybos nuo kalnelių!

Sugrįžę į mokyklą gėrė vaistažolių arbatą paskanintą medumi ir vis dar dalijosi įspūdžiais apie puikiai praleistą dieną. O, kad jų būtų daug daugiau! Smagių, džiugių žiemiškų akimirkų ir pramogų.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui I.Mačionytė

A. Pačėsienė