Sveikatingumo diena Elektrėnų pradinėje mokykloje

Sveikata yra visuomeninė ir ekonominė vertybė, vadinasi ir tautos kultūros dalis. Vertybių sistemoje svarbu iškelti sveikatos prioritetą, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, skiepyti tinkamą požiūrį į savo ir kitų sveikatą. Dėl to tai ir tapo šių metų sveikatingumo dienos tikslu.

Sveikatingumo dienos programa prasidėjo visų bendra mankšta mokyklos kieme. Puikiai nusiteikę, skambant muzikai, naujoje aikštėje rikiavosi mokiniai. Šiais metais mankštą vedė mokyklos ketvirtokai: Jurinta Pranckūnaitė, Karolina Vandelskaitė, Daniil Chumachenko. Juos paruošė mūsų mokyklos sporto būrelio mokytojos.

Po mankštos atsigėrę skanios, šiltos vaistažolių arbatos, mokiniai išsiskirstė po sporto aikštes mieste, paplūdimyje, miške.

Pirmokėliai prie ežero žaidė judriuosius žaidimus,  antrokai miško taku bėgo rudens krosą, miško aikštelėje mokėsi žaisti „draugystės kvadratą". Vėliau visi berniukai žaidė krepšinį, o mergaitės rinko miško gėrybes. Trečiokai pravedė sportines varžybas „Mažoji Olimpiada“, ketvirtokai miesto aikštyne žaidė judriuosius žaidimus ir kvadratą.

Jau dabar su nekantrumu visi laukia kitų sveikatingumo dienų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė