SVEIKINAME!

Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Lietuvos neformaliojo švietimo centro padėkas už dalyvavimą šalies mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ gavo net 9 mūsų mokyklos mokiniai:

Vidmantė Kedikaitė, 3b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Rugilė Gaja Suslavičiūtė, 4c klasė, mokytoja Biruta Surdokienė,

Monika Rimkutė, 4d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Rokas Sodaitis, 4d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Markas Matkevičius, 4d klasė, Elena Volosevičienė,

Paulina Malinovskytė, 4b klasė, mokytoja Ana Levickienė,

Elija Černiauskaitė, 3d klasė, mokytoja Rita Bliujienė,

Markas Jonas Jasudas, 3e klasė, mokytoja Elona Sereikienė,

Rusnė Kulevičiūtė, 2c klasė, mokytoja Rima Gervienė.

Šiemet išleista aštuntoji ir storiausia visos serijos knyga „Lietuvos vaikų pasakos“. Šioje knygoje tilpo net 68 vaikų pasakos, atrinktos iš 540 konkursui pateiktų kūrinių. Tai pačios įdomiausios, vertingiausios ir gražiausios pasakos, kurias su malonumu skaitys ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bei seneliai. Juk pasakaitėse atsispindi unikali jaunųjų kūrėjų pasaulėjauta, meilė gimtinei, puikus kultūros ir istorijos savitumo supratimas ir didžiavimasis savo kraštu.

Sveikiname 4d klasės mokinę MONIKĄ RIMKUTĘ, kurios sukurta pasaka „Nepaprastoji žolelė“ atspausdinta šioje knygoje. Už prizininkės parengimą konkursui Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėka apdovanota mokytoja ELENA VOLOSEVIČIENĖ.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Genė Markevičiūtė