Šviesuliukas

Mes Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė ir 4d klasės mokinukai labai džiaugiamės mūsų mokinuke Neira Ščetininaite. Ši tyli, rami mergaitė dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose.

2013 m. vasaros pradžioje dalyvavo piešinių konkurse Japonijoje. Šio konkurso tikslas - paskatinti viso pasaulio vaikus susimąstyti apie mus supančią aplinką. Konkurse dalyvavo vaikai iš viso pasaulio. Savo piešinius jie siuntė paštu. Neiros piešinys „Katinų pasaulis“ pateko tarp gražiausių piešinių ir buvo išspausdintas konkurso nugalėtojų kataloge. Mergaitė buvo apdovanota diplomu, spalvinimo priemonėmis ir gavo įrėmintą savo piešinio kopiją.

2013 m. spalio 4 d. Seime įvyko respublikinio vaikų piešinių konkurso ,,Mes piešiame Armėniją“ baigiamasis renginys, kurį organizavo Seimo tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Seimo narė Dangutė Mikutienė, Armėnijos Respublikos kultūros ministrė Pasmik Poghosyan bei ambasadorius Lietuvoje Ara Aivazian.

Konkurse dalyvavo 146 ugdymo įstaigos, buvo gauti 1386 vaikų darbai. Vertinimo komisija atrinko 100 gražiausių piešinių, organizatoriai išleido konkurso piešinių katalogą. 54 vaikai buvo apdovanoti Seimo tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės narių bei Armėnijos Respublikos ambasados įsteigtais prizais.

54 vaikai buvo apdovanoti Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės narių, Armėnijos Respublikos ambasados įsteigtais prizais.

Už kūrybiškumą, menines idėjas, puikų temos atskleidimą Neira Ščetininaitė tapo konkurso laureate ir buvo iškilmingai apdovanota LR seime. Jos piešinys taip pat buvo išspausdintas nugalėtojų kataloge.

Mes džiaugiamės aktyvia mamos iniciatyva, kad sudaro sąlygas dukrai dalyvauti konkursuose. Norime joms palinkėti sėkmės ir toliau skinti pergales, garsinti Lietuvos vardą ir Elektrėnų miestą.

Mokytoja Rigonda Girnienė