Tarptautinis paroda-konkursas „Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės“    

Tarptautinis paroda-konkursas „Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės“

     Kiekvienais metais į Vilniaus lietuvių namus atkeliauja  šventė - tarptautinis, jau tradiciniu tapęs Kalėdinių žaisliukų parodų - konkursas  „Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės...“.

     Šiame tarptautiniame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokytojos: Ingrida Mačionytė, Rima Gervienė, Inga Stašaitienė, Snieguolė Norvilienė, Rita Bliujienė, Elona Sereikienė, Jolanta Baranovienė, Elena Volosevičienė, Daiva Česonytė su savo mokiniais ir jų tėveliais. Visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

     Į Vilniaus lietuvių namus visą mėnesį keliavo Kalėdiniai žaisliukai, pagaminti mokinių ir jų mokytojų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Rusijos Kaliningrado srities, Baltarusijos, Airijos, Didžiosios Britanijos bei Islandijos. Šiemet atkeliavo  apie 1000 žaisliukų beveik iš 100 mokyklų.  Žaisliukai pagaminti iš popieriaus, plastiko, molio, panaudojant įvairiausias technikas: mezgimas, nėrimas, siuvinėjimas, karpymas, makrame ir t.t.

     Labai džiaugiamės, kad šiame tarptautiniame konkurse  Elektrėnų pradinės  mokyklos mokytojos su mokiniais 1–4 klasių grupėje laimėjo prizines vietas:

     2 vietą šiame konkurse vertinimo  komisija skyrė Elektrėnų pradinės mokyklos 4a klasės mokinei Kamilei Garčinskaitei, mokytoja Daiva Česonytė,

     3 vietą – 3a klasės mokiniui Dominykui Gervickui, mokytoja Jolanta Baranovienė.

     Sveikiname mokytojas, mokinius ir jų tėvelius. Linkime jiems naujų kūrybinių idėjų garsinant mūsų mokyklą!

 

Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė

Virginija Stanislovaitienė