Geriausia vieta, kur vaikas išmoktų meilės ir maldos, yra mylinti šeima“ (Motina Teresė)

Šeimos diena. Ši šventė primena, kad šeima – tai mūsų gyvenimo pagrindas, mūsų šaknys, iš kurių iškyla Tautos, Valstybės medis, pražystantis kasdienybės ir švenčių žiedais.

Minint Tarptautinę Šeimos dieną po dviejų metų pertraukos į mokyklą su didžiausiu entuziazmu skubėjo mūsų mokinių tėveliai. „Tėvų diena“ – tai ta diena, kai mokytojo vieton stoja tėvai. O jų būta tikrai daug – virš 40. Kartu su vaikais jie žaidė, mokėsi, konstravo, sportavo, gamino, lipdė, sodino, rūpinosi sveikata ir saugumu. Tai diena, kai visų širdys spurdėjo iš laimės ir meilės mūsų mažiesiems. Didelis ačiū mūsų nuostabiems Mokytojams!