Tėvų diena Elektrėnų pradinėje mokykloje    

Tėvų diena Elektrėnų pradinėje mokykloje

     Gegužės 15 dieną - Šeimos dieną - mokykloje vyko tradicija tampanti Tėvų diena. Tėvams tai puiki proga kitu aspektu pažinti savo vaikus ir jų klasės draugus, susipažinti su pedagogų kasdienybe. Ši diena mokykloje mokytojams ir tėvams praėjo įsimintinai.

     Šią dieną pamokas mokykloje vedė mokinių tėvai. Vaikams ir tėvams buvo įdomu, galbūt šiek tiek keista, susitikti ne namuose, o mokykloje, tačiau visi įgavo naujos patirties. Pamokos buvo neįprastos.

    1a klasės mokiniams Lauryno tėvelis Vidmantas Kozėla pravedė „Saugaus elgesio kelyje“ pamokėlę. Kiekvienas mokinys buvo apdovanotas liemene ir atšvaitu. Mato mama Viktorija Vitonienė pravedė vaikams lietuvių kalbos ir kūno kultūros pamokas. Daiva Kulevičienė pravedė įdomią matematikos pamoką.

     1b klasėje dailės ir technologijų pamokas vedė Ineta Čoporovienė. Vaikai gamino atvirukus. Į juos surašė linkėjimus mokytojai. Kūno kultūros pamokas šioje klasėje vedė Elona Sereikienė. Vaikai lauke žaidė įvairius judriuosius žaidimus. Pamokos pabaigoje vaikai buvo apdovanoti saldainiais. Kiekvienas gavo po du saldainius, nes visi svajoja būti antrokais.

     1c klasėje Mato mama Oksana Kontrimienė išmokė vaikus velti vilną. Jie pasigamino įvairiaspalvius kubus. O Saulės senelis Arvydas Paulionis atnešė į klasę 3 naminius triušiukus ir 3 prijaukintus karvelius. Vaikams daug papasakojo apie jų auginimo ir priežiūros ypatumus.

     2a klasė turėjo net du vyrus mokytojus: Jonas Utkevičius smagiai sportavo, kol devyni prakaitai išpylė. Renatas Builo pasakojo apie laivus, vaikams parodė laivo modelį, kurį pats surinko per 2 savaites dirbdamas kasdien po 4 valandas. Laivas butelyje - jo siekiamybė. Vaikų akys net blizgėjo. Pasaulio pažinimo pamoką vedė Renata Burbulienė, o dailės ir technologijų - Renata Bigienė.

     2b klasėje Nojaus tėtis Alfredas Oras keliavo po matematikos šalį. Gitana Kulevičienė darė paukščius iš vaikų rankų trafaretų. Vaikai pageidavo, kad tėveliai kartą per mėnesį vestų pamokas mokykloje.

     2c klasėje Ervino mama Rita Rumševičienė kartu su savo kolege, mokytoja iš EPMC Žana Sadkauskiene, išmokė vaikus pasigaminti puošnius magnetukus iš modelino. Dianos mama Inga Kartenienė suorganizavo pamoką Elektrėnų savivaldybėje mero kabinete. Mokiniai susipažino su mero profesija. Kelių eismo priežiūros poskyrio specialistė Greta Sakaliūnienė (būsimo pirmoko mama) priminė vaikams elgesio gatvėje, namuose bei kieme taisykles.

     2d klasėje lietuvių kalbos pamokas vedė Tatjana Basiukevičienė, Natalija Lukanovė. Oksana Petrauskienė pasaulio pažinimo pamokoje kalbėjo mokiniams apie gyvenimą, piešė plakatą mokytojai su mokinių delnų antspaudais ir palinkėjimais. Daiva Gudeliūnienė vedė dailės ir technologijų pamokas, kuriose mokiniai lankstė lankstinius, vėliau iš jų padarė 2 didžiulius gėlių burbulus.

      3a klasės mokiniams pamokas apie gintarą ir draugystę pravedė Aurelija Plepaitė. 

      3b klasėje mokytoją pavadavo Emilio mama Jurgita Navickienė.

       3c klasėje jau kelintus metus įdomias pasaulio pažinimo pamokas veda Rugilės mama Gintarė Suslavičienė.

    3d klasėje antri metai iš eilės mokiniai kartu su mama Ramune Žigutiene sodina gėles. Entonio mama Aliona Vaitkūnienė pasiūlė vaikams pažvelgti į kompiuterį „iš vidaus“. Monikos mama Justina Rimkienė pasakojo apie profesijas. Kūno kultūrą vedė Daiva Pranukevičienė.

    4a klasės mokiniai šią dieną praleido Elektrėnų savivaldybėje: pabuvojo mero, administracijos direktoriaus kabinetuose, aplankė civilinės metrikacijos skyrių ir tarybos posėdžių salę. Taip pat buvo gaisrinėje, kur susipažino su gaisrininko profesija ir naujomis technologijomis gesinant gaisrus. Šią išvyką padėjo organizuoti Giedrė Pakėnienė ir Audra Grigaliūnienė. Vaikams visur labai patiko. Kamilės mama Lina Garčinskienė vesdama pamoką rinko šių metų „Avilio“ ketvirtoką.

     4c klasėje Austėjos mama Vita Norkūnienė pravedė muzikos pamoką. Vaikai mokėsi dainą apie draugystę, kad visi galėtume laimingai augti kartu...

     4d klasėje vyko įdomi ekonomikos pamoka, kurią pravedė Jovita Martišiūtė. Mokiniai grupelėmis kūrė reklamą. Aliona Sasnauskienė skaitė pasaką apie Švelnukus, kurią vėliau iliustravo. Daiva Loibienė pamokose improvizavo pagal žinomas dainas.

    Vaikams labai patiko tėvelių vedamos pamokos, jie su nekantrumu lauks kitų metų Tėvų dienos.

    Mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė įteikė visiems tėvams padėkas už įdomiai pravestas pamokas ir pagalbą mokytojams.