Užgavėnės

Kovo 5 dieną mokykloje šurmuliavo viena nuotaikingiausių, pavasarį pranašaujančių švenčių – Užgavėnės. Svarbiausias jos akcentas – linksmybės, todėl mūsų mokiniai ruošėsi iš anksto: susipažino su šventės papročiais ir tradicijomis, mokėsi Užgavėnių dainų, šokių, žaidimų, gaminosi kaukes. Šventės dieną visi su gera nuotaika, „pasipuošę“ kaukėmis, kad atrodytų keistai, juokingai ir baisiai, susirinko mokyklos sporto aikštėje. Šalia degančios Morės ir neapsakytai įnirtingos Lašininio bei Kanapinio kovos, savo širdis pripildėme džiaugsmo, o pilvukus – Užgavėnių blynais. „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ – taip šaukdami išvijome žiemą iš savo kiemo ir išgirdome pavasario paukščius skelbiant: „Sveikas, pavasari!“

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė