Vaidinimas „Pelenė“

Kūrybingi, ieškantys ir nenustygstantys vaikai nuo rugsėjo mėnesio pradėjo lankyti dramos būrelį. Buvo nuspręsta suvaidinti gerai žinomą pasaką Pelenė“. Kibome į darbą, daug repetavome, ieškojome geriausių sprendimų.

Paprašėme tėvelių pagalbos – paruošti kaukes. Dėkojame tėveliams už nuoširdžią pagalbą, puikias personažų kaukes. Ir štai atėjo ilgai laukta diena – pasirodymas. Kovo 28 dieną pakvietėme visus mokyklos mokinius ir mokytojas įvertinti mūsų darbą. Po vaidinimo džiaugėmės pavykusiu pasirodymu, vaikų aplodismentais.

Smagu, kad vaidinimo metu atsiskleidė visi artistai, puikiai suvaidino, perteikė nuotaiką. Labai labai didelis ačiū, jums mieli vaikai!

Balandžio 5 d. į mokyklą pasikvietėme mokyklos-darželio Žiogelis“ ir darželio Drugelis“ būsimus pirmokus. Su puikia nuotaika dramos būrelio vaikai suvaidino Pelenę“, o 1a klasės mokinukai pašoko. Juos paruošė mokytoja A. Pačėsienė. Dėkojame už apsilankymą ir bendradarbiavimą.

Dramos būrelio mokytojos

E. Narakienė, R. Gervienė